«
»

Voosemetsa Turismitalu Kodumajutus (B&B)


Voosemetsa Turismitalu Kodumajutus (B&B)

VOOSEMETSA TURIMITALU asub Lääne-Eestis Hanila vallas ning on Matsalu rahvuspargi keskuse, Lihula ja Virtsu sadama lähim majutus. Voosemetsa põlise männimetsa veerel on koduselt turvaline, vaikne ja rahulik aastaringselt.

Voosemetsas on külastajate käsutuses kodumajutuse puhkemaja ja puhkeküla (kämping) ning leidub erinevaid majutusvõimalusi nii tööreisil kui puhkuseks gruppidele, peredele, sõpruskondadele, kaaslasega või üksi rändajaile jt majutust vajavaile külastajaile.
Eriti sobib Lõuna-Läänemaa, Matsalu, Väinamere ja Hanila piirkonna looduse, linnustiku, linnuvaatluse, Eestimaa orhideede ja ajaloo huvilistele, auto-, karavani-, moto- ja jalgrattamatkajaile, jahiseltskondadele jt.

Koduse öömaja leiab siin ka varahommikusele Virtsu - Kuivastu praamile tõttaja ja õhtul Saaremaa laevalt tulija.

Pakume nii hommikusöögiga (B&B) kui hommikusöögita majutust. Sul on võimalus ka ise valmistada enesele tassike hommikukohvi või -teed – kõik selleks vajalik on käepärast nii kodumajutuse kui puhkeküla köögis.

Jahiseltskonnad (ulukijaht, linnujaht, s.h hanejaht) leiavad Voosemetsas sobiva majutuse asjakohase teeninduse ja rikkaliku kohaliku toiduga.

Lisaks kodumajutuse külalistemajale on Voosemetsas ehe eestimaine puuküttega vihasaun ning ACSI EuroCampings võrku kuuluv Voosemetsa puhkeküla, s.h valgustatud autokaravanide parkla (20 kohta), telkimisala (40 kohta), kämpingumaja lõkke-, grilli- ja spordiplatsid, välikamin, istekohtadega varjualused jms.

Köök:
Külalistemajas – puhke- ja söögitoas avatud kööginurk köögiseadmete ja nõudega (elektripliit, külmik, nõudepesumasin, valamu, nõud ja riistad toidu valmistamiseks ja serveerimiseks, maitseained).
Puhkekülas – esmavajaliku varustusega katusealune väliköök (elektriline veekeetja, gaasipliit, valamu, nõud ja riistad toidu valmistamiseks, külmik), valgustus, lauad ja pingid. Elektriline veekeetja on kasutada ka grillikojas, samas on ka valamu.

Sanitaaria:
Külalistemajas – 3 dušši- ja tualettruumi, neist 2 privaatset.
Puhkekülas – 4 suvist dušikabiini, 4 valamut, 4 DC, valgustus.
Saunas  – 2 dušši.

Asukoht:
Virtsu lähedal, Tallinn – Kuressaare ja Pärnu – Haapsalu liiklussuundade ristumispaigas (sõiduaeg: Virtsu sadam või Lihula ca 12 min, Pärnu või Haapsalu ca 45 min, Tallinn ca 1,5 h).

Voosemetsa kodumajutuse külalistemaja võtab külastajaid vastu aastaringselt,
Voosemetsa puhkeküla 01.05.-01.10 – tulekust palume ette helistada: +372 505 2679.

 
Kontakt:
Voosemetsa talu
Voose küla, Hanila vald
Läänemaa 90112
Tel: +372 505 2679
E-post: voosemetsa@hot.ee
Koduleht: www.voosemetsa.ee


Kohtumiseni!
Teie Voosemetsa